Panik në Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati

Një person ka alarmuar policinë dhe qytetarët, për shkak se ka tentuar që të hidhet nga tarraca e një pallati në Tiranë.

Personi ndodhet në tarracën e një pallati pranë zonës të njohur si “Bulevardi Zogu i Parë”, shkruan “Panorama”. Policia po bind personin që të mund të zbresë poshtë, ndërsa akoma nuk dihet arsyeja pse shtetasi në fjalë po rrezikon të vetëhidhet.

/D.Xh/ 

Të tjera

Leksioni i Studentëve

Nga Zef Bushati Përtej kryefjalës së këtyre ditëve “student” dhe përpjekjeve të kuptueshme për pronësimin politik të protestës, e cila…

Abissnet