Pamjet që po çmendin rrjetin. Klopp “zhduk” Shaqirin (VIDEO)

Liverpool u eliminua mbrëmjen e djeshme nga Uolves në raundin e tretë të FA Cup, pasi ekipi i kuq ka humbur 2:1. Një rast të mirë e ka pasur edhe Shaqiri., i cili u ndal vetëm nga shtylla.

Por, Shaqiri, që është me origjinë shqiptare, është bërë protagonist edhe në një video, që po bën xhiro në rrjet. Ai shihet në fund të ndeshjes, që teksa e përqafon Kloppin, zhduket. Në rrjetet sociale kanë nisur aludimet, ku thuhet se Shaqiri mund të jetë “zhdukur” në xhupin e Klopp. E gjithë pamja ngjan si iluzion optik. Mirëpo, mund të ketë ndodhur që Shaqiri të jetë ulur dhe duket sikur ai zhduket, por sërish iluzioni mbetet.

Shaqiri – Klop on Vidnews.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Edhe unë

Koço Kokëdhima Nisma #Edheunë, e frymëzuar nga deklarata e mjeshtrit të mirënjohur Bujar Kapexhiu për të bojkotuar 30 qershorin, prej ditësh…

Abissnet