Pamje nga shtëpia më e shtrenjtë në SHBA, ja sa kushton (FOTO)

Foto 1 nga 6 Pas Para

“The One” quhet shtëpia më e shtrenjtë në SHBA. Shtëpia me vlerë 500 milionë dollarë pritet të dalë në shitje vitin që vjen.
Ajo ka brenda një klub nate, një sallon bukurie, 20 dhoma gjumi dhe një pamje fantastike mbi Los Angeles. Shtëpia është ngritur në një prej kodrave në lagjet e pasanikëve në SHBA
Kjo vilë është 9200 metra katrorë dhe ka shtatë pishina. Bashkë me shtëpinë do keni edhe një koleksion me makina, përfshi një Lamborghini dhe Rolls Royce.

Të tjera

Abissnet