Pamje mahnitëse nga liqeni i ngrirë i Gjançit në Korçë (Foto)

Foto 2 nga 8 Pas Para

Pranë Vithkuqit të Korçës, është një liqen i vogël i quajtur Liqeni i Gjançit.

Por temperaturat e ulëta të ditëve të fundit në këtë zonë kanë shkaktuar e ngrirjen e sipërfaqes së këtij liqeni, duke dhuruar edhe pamje mahnitëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet