Pamje mahnitëse nga liqeni i ngrirë i Gjançit në Korçë (Foto)

Foto 1 nga 8 Pas Para

Pranë Vithkuqit të Korçës, është një liqen i vogël i quajtur Liqeni i Gjançit.

Por temperaturat e ulëta të ditëve të fundit në këtë zonë kanë shkaktuar e ngrirjen e sipërfaqes së këtij liqeni, duke dhuruar edhe pamje mahnitëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Darka e gabuar!  

Uran Krasniqi Dy kryeministrat, ai i Shqipërisë Edi Rama dhe ai i Kosovës Ramush Haradinaj, pritet të takohen në gjyq….

Abissnet