Pamela Anderson, seksi dhe joshëse në moshën 50-vjeçare (FOTO)

Foto 1 nga 7 Pas Para

Ajo është konsideruar një ikonë seksi dhe ky fakt i pëlqen shumë Pamela Anderson, e cila e tregon edhe një herë me këto foto ku pozon për fotografik britanik Rankin me të brendshme hot në një stil pin-up të viteve gjashtëdhjetë. Anderson nuk resht së befasuari dhe të joshuri edhe pse i ka 50 vite mbi supe.
Bëhet fjalë për një set fotografik për linjën Coco de Mer, dizenjuar nga vetë ajo dhe që është lançuar në treg në 6 dhjetor.
Në artin e joshëses ish roja më e famshme bregdetare në botë është vërtetë një mjeshtre.

Të tjera

Abissnet