Pak ditë nga dasma e vitit, mediat zbulojnë të dashurit sekretë të Meghanit!

Foto 1 nga 6 Pas Para

Kur na ndajnë më pak ditë nga ajo që pritet të jetë dasma e vitit, e fejuara e Princit Harry është vënë sërish në fokus të mediave britanike.

Pas skandalit të të vëllait, i cili i shkroi letër princit dhe foli në një deklaratë për mediat ku i kërkonte Princit të hiqte dorë nga e motra sa nuk ishte vonë, sepse ajo nuk ishte zgjedhja e duhur për të, ja ku vjen një tjetër lajm bombastik.

Ajo tashmë e ka gjetur princin e saj të kaltër, por britanikja “The Sun” ka vendosur të prishë magjinë duke publikuar një lajm që nuk është pritur aspak mirë nga mediat dhe jo vetëm.

Tashmë, janë zbuluar të gjithë ish të dashurit që ka pasur aktorja Meghan Markle. Ky lajm tashmë ka bërë xhiron e botës!

Aktori Simon Rex

Shaun Zaken

Steve Lepore

Aktori Brett Ryland

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet