×

Rr. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri
“Shekulli Group”

Paguhen me 2.500 dollarë në javë për të jetuar në shtëpitë luksoze

Duket interesante por e vërtetë. Një kompani udhëtimi po punëson deri në 10 persona për të qëndruar në disa nga pronat më luksoze në botë, për të tërhequr blerës të pasur.

Për më tepër kandidatët do paguhen me një pagë prej 2.550 dollarë për secilën shtëpi ku do qëndrojnë. HushHush.com po punëson testuesit e shtëpive luksoze të cilët do qëndrojnë në prona përfshirë një vilë në Rivierën Franceze apo një vilë spanjolle me 25 dhoma gjumi.

Shtëpitë variojnë me çmime nga 589,350 dollarë deri në 103 milionë dollarë. Të punësuarit do qëndrojnë në secilën shtëpi për një javë. Gjithashtu do kenë mundësi të shijojnë stilin e jetesës së një milioneri dhe duhet të paraqesin një raport me 800 fjalë në kompani për secilën nga pronat, 5 ditë pas kthimit në shtëpi.

Ata do të duhet të vlerësojnë vendndodhjen e pronës, aksesueshmërinë, stilin, komoditetin dhe përshtatshmërinë për faqen e internetit.

Në thelb, puna përfshin testimin e shtëpive për të siguruar që i plotësojnë standardet e klientëve të pasur që shkojnë në kompani përpara se ti nxjerrin në treg.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka”, këngëtarja rrëfen situatën e sikletshme

“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka”, këngëtarja rrëfen situatën e sikletshme

Publikuar më 05.08.2020
Një nga këngëtaret e njohura të muzikës popullore, Romina Al...

Një nga këngëtaret e njohura të muzikës popullore, Romina Aliaj, ishte e ftuar në emisionin “Ora Verore”, Rtv Ora, ku ka folur në lidhje me vendimin e qeverisë për të hequr muzikën pas orës 20.00 dhe eksperiencat e saj nëpër dasma. Këngëtarja e muzikës popullore ka folur edhe për jetën personale, ku ka rrëfyer se […]

Lexo më shumë

Dua Lipa mbledh divat e muzikës, ja emrat e me të cilët do të bashkëpunojë

Dua Lipa mbledh divat e muzikës, ja emrat e me të cilët do të bashkëpunojë

Publikuar më 05.08.2020
Dua Lipa ka mbledhur emrat më të mëdhenj të muzikës për të b...

Dua Lipa ka mbledhur emrat më të mëdhenj të muzikës për të bërë disa këngë remix që janë pjesë e albumit të saj më të fundit “Future Nostalgia”. Këngëtarja ka njoftuar se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonna-n dhe Missy Elliot do të publikohet më 14 gusht. Por, kjo nuk është surpriza e vetme pasi, ajo […]

Lexo më shumë

“Pëlqehemi prej 12 vitesh”, Dj Sardi flet për herë të parë për vajzën që i ka fituar zemrën

“Pëlqehemi prej 12 vitesh”, Dj Sardi flet për herë të parë për vajzën që i ka fituar zemrën

Publikuar më 05.08.2020
Dj Sardi para pak kohësh bëri publike lidhjen me të dashurën...

Dj Sardi para pak kohësh bëri publike lidhjen me të dashurën e tij, duke e mbajtur të fshehtë profilin e saj. Ai postoi në rrjete sociale foto me partneren, por nuk zbuloi asnjë detaj më shumë në lidhje me të. Mirëpo së fundmi në një intervistë për revista “Story” ai ka treguar se ka gati […]

Lexo më shumë

Rita Ora bën gjestin e jashtëzakonshëm, ju vjen në ndihmë fëmijëve të prekur nga koronavirusi

Rita Ora bën gjestin e jashtëzakonshëm, ju vjen në ndihmë fëmijëve të prekur nga koronavirusi

Publikuar më 05.08.2020
Rita Ora prej kohësh është ambasadore e UNICEF dhe në forma ...

Rita Ora prej kohësh është ambasadore e UNICEF dhe në forma të shumta u ka ardhur në ndihmë vendeve apo shtresave të ndryshme në nevojë. Së fundmi ajo ka njoftuar se do të mbajë një koncert në shtëpinë e saj, që do të transmetohet ditën e enjte në profilin e artistes, për të ndihmuar fëmijët […]

Lexo më shumë

“Vdekja dhe sëmundja nuk përzgjedhin”, Alketa viziton Italinë mes pandemisë dhe tregon çfarë pa në shtetin fqinj

“Vdekja dhe sëmundja nuk përzgjedhin”, Alketa viziton Italinë mes pandemisë dhe tregon çfarë pa në shtetin fqinj

Publikuar më 05.08.2020
Alketa Vjesiu ka treguar se ka vizituar Italinë në mes të pa...

Alketa Vjesiu ka treguar se ka vizituar Italinë në mes të pandemisë dhe ka ndarë me ndjekësit detaje nga ky udhëtim. Ajo ka postuar në rrjete sociale një foto të saj, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe ka dhënë një mesazh me rëndësi për ndjekësit. Alketa ka treguar se kudo në Itali […]

Lexo më shumë

“Të do nini ty shumë”, Sara Hoxha bën publike mesazhet me nënën e Ledrit

“Të do nini ty shumë”, Sara Hoxha bën publike mesazhet me nënën e Ledrit

Publikuar më 05.08.2020
Sara Hoxha ka qenë kryefjala e rrjeteve sociale ditët e fund...

Sara Hoxha ka qenë kryefjala e rrjeteve sociale ditët e fundit, jo vetëm për shkak të shtatzënisë, por edhe për një foto që ngjalli jo pak komente. Partnerja e reperit Ledri Vula postoi një imazh të këmbës së saj, në të cilën dalloheshin disa strija dhe për shkak të mesazheve të shumta që mori Sara […]

Lexo më shumë

“Kam marrë ofendime të panumërta”, Fifi reagon pas kritikave për rënien nga pesha

“Kam marrë ofendime të panumërta”, Fifi reagon pas kritikave për rënien nga pesha

Publikuar më 05.08.2020
Fifi ka pësuar një ndryshim të madh në fizik falë një ndërhy...

Fifi ka pësuar një ndryshim të madh në fizik falë një ndërhyrjeje që ia ka hequr një pjesë të madhe të kilogramëve të tepërt. Këngëtarja ka postuar në rrjete sociale foto të saj dhe në to vihet re lehtësisht ndryshimi i madh. Ditët e fundit Fifi i ka kaluar në plazh dhe ka marrë komente […]

Lexo më shumë

Bebe Rexha në shtrat prej disa ditësh: Mezi marrë frymë! (Foto)

Bebe Rexha në shtrat prej disa ditësh: Mezi marrë frymë! (Foto)

Publikuar më 04.08.2020
Këngëtarja shqiptare e famë botërore, Bebe Rexha është po ka...

Këngëtarja shqiptare e famë botërore, Bebe Rexha është po kalon disa ditë të këqija. Këngëtarja e hitit “In the name of love” ka ndarë me fansat momente nga shtrati, ku tregon se nuk po kalon edhe aq ditë të mira, pasi ka probleme shëndetësore. Ajo vuan nga infeksioni i sinusit, që është një inflamacion i […]

Lexo më shumë