Politikë

Basha i përgjigjet Ramës: PD nuk i duhet as dreqit? 100% dakord por..

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 21:23
  • Përditësuar 21:35
 

LulzimBasha-2

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjedhur t’i përgjigjet kryeministrit Rama me një fjali të vetme. Në postimin e tij në facebook ai shkruan për Ramën se “PD nuk i duhet as dreqit, se dreqi të ka ty”

 

Postimi i Lulzim Bashës

"100% dakord me EDramen, PD nuk i duhet dreqit, se dreqi te ka ty!"

XH. D.

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

3 + 2 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM