Lifestyle

Ja, kush është “Gruaja natyrale më e bukur” e 2017-ës

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 21:00
  • Përditësuar 21:02
 

julia-roberts-450x600_1

Në moshën 49-vjeçare Julia Roberts shpallet gruaja më e bukur e vitit 2017 nga revista “People”. Kjo është hera e 5 që prej vitit 1991 që aktorja e famshme rrëmben çmimin prestigjoz. E para ishte kur Roberts, asokohe 23-vjeçare, kishte mbërthyer Hollivudin me interpretimin e shkëlqyer përkrah Richard Gere në filmin për rastësi me të njëjtin titull, “Gruaja e bukur”. Nuk kam frikë nga koha që kalon, rrëfen ylli i kinemasë. Sipas saj, e rëndësishme është të plakesh me elegancë. Karriera e 49 – vjeçares, mama e dy binjakëve ka shënuar vetëm ngjitje, të shoqëruara me Oskar. Çmimi si më e bukura e vitit, një rekord absolut në Hollivud, vjen si një sukses i rëndësishëm për dikë që ka refuzuar gjithmonë botoksin dhe ndërhyrjet kirurgjikale.

XH. D

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

6 + 5 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM