Kronikë

Kaos në Vlorë, të dënuarit i venë flakën dyshekëve

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 20:43
  • Përditësuar 20:43
paraburgimiNjë zjarr është raportuar në paraburgimin e Vlorës. Flakët janë lokalizuar në një prej godinave në katin e dytë dhe të tretë. Për pasojë është asfiksuar një prej punonjësve të paraburgimit, i cili është dërguar në spital.

Nga hetimet e para dyshohet se të dënuarit i kanë vënë zjarrin dyshekëve. Ndërkohë flitet edhe për një pengamarrje të një punonjësi të paraburgimit, por ky informacion ende nuk është konfirmuar.

XH. D.

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

1 + 3 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM