Botë

Sulmi në Paris, Prokurori: Agjenti u vra me dy të shtëna në kokë

C_2_articolo_3067963_upiImagepp

Polici i vrarë të enjten në mbrëmje, në Champs Elysee u godit në kokë nga terroristi me dy plumba që dolën nga një kallashnikov. Kështu deklaroi prokurori publik, Francois Molins, duke shtuar se autori “nuk ishte i radikalizuar” dhe se “prej 15 janarit deri në 14 shkurt ndodhej në Algjeri.” Cheurfi kishte deklaruar në polici se po largohej nga Franca me pretekstin se do të martohej.    /K.Dh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

3 + 8 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM