Kronikë

Zjarr në një fabrikë këpucësh në Tiranë

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 18:59
  • Përditësuar 19:17
zjarrr

Një zjarr i përmasave të mëdhaja ka përfshirë një fabrikë këpucësh në zonën e Kombinatit. Raportohet se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Zjarri tashmë është venë në kontroll.

Ne vendin e ngjarjes kanë shkuar 4 zjarrfikëset dhe forca policie, raporton ora news.

Nuk dihen ende arsyet e rënies së zjarrit.

XH. D.

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

8 + 7 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM