Kronikë

Jemi me fat që shpëtuam gjallë, si e përshkruan masakrën e Vlorës këngëtarja shqiptare

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 18:54
  • Përditësuar 19:05

1 Nga 3 Foto


Ditën e djeshme në lokalin “Fiks Fare” në zonën  e ujit të ftohtë në Vlorë ka ndodhur masakra e cila la të vdekur 33- vjeçarin Ergys Gjioveshajn dhe të plagosur 3 të tjerë.

Këngëtarja Blerina Balili ka qenë e ftuar atë natë për të kënduar, duke qenë se lokali njihet për muzikë live. Në komentet e faqeve informative në rrjetin social facebook, ajo ka thenë se ishte me fat që është gjallë, duke e përshkruar si të tmerrshme ngjarjen.

XH. D.

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

8 + 7 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM