Soft

10 shenjat që tregojnë se jeni edhe shoqja e ngushtë për të dashurin tuaj

ciftiiiNuk është e thënë se duhet të jeni edhe shokë të ngushtë për të pasur një marrëdhënie të shkëlqyer, por shpesh shumë njerëzve ju pëlqen kjo ide. Këto shenja tregojnë që përveç se e dashura, ju jeni edhe shoqja e tij e ngushtë:

  1. Ju e nisët marrëdhënien si shokë.

  2. Ju e bëni për të qeshur njëri-tjetrin gjithë kohës.

  3. Ai dëshiron të ketë gjithnjë rrotull.

  4. Ti e di gjithmonë se çfarë është duke menduar ai.

  5.  Ai ka qenë me ty në momentet e tua më të këqija.

  6.  Ju mund të kaloni një ditë të tërë thjesht duke dalë.

  7. Çiftet e tjera ju xhelozojnë paksa.

  8. Nuk e ndjeni kurrë nevojën për të qenë pak kohë larg njëri-tjetrit.

  9.  Ai të beson tmerrësisht.

  10.  Akoma ndjeheni sikur sa keni filluar të dilni së bashku.


/A.L/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

3 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM