Kronikë

Operacioni në “Myslym Shyr”/ Tentojnë t’i ikin policisë, por bëjnë aksident

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 17:04
  • Përditësuar 17:04
aksidenti2

Tre shpërndarës droge më zonën e “Myslym Shyri-t”, në Tiranë kanë tentuar t’i shpëtojnë policisë sot, por e kanë pësuar keq. Të tre personat u përpoqen të largohen me makinë nga rruga “Myslym Shyri” në Tiranë, por në ikje e sipër kanë bërë aksident duke u përplasur me një makinë tjetër. Forcat e policisë kanë arritur t’i ndalojnë. Gjatë kontrollit në mjetin e tyre u gjet 1 kg heroinë. Operacioni po vazhdon edhe me kontrollin në banesat e të arrestuarve,  si edhe po kryhen verifikime edhe për persona të tjerë të përfshirë në këtë rrjet të shitjes së drogës.

XH. D

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

4 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM