Politikë

Berisha publikon pamjet/ Treni me plehra të importuara po ikën nga Durrësi/ (VIDEO)

  • Xhensila
  • 21 Prill 2017, 16:04
  • Përditësuar 16:04
Treni

Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video, në të cilën tregon se treni i mbushur me plehra të importuara po largohet nga Durrësi. Publikimi i videos është bërë në facebook nga ish-kryeministri Berisha.

“Treni i mbushur me pehra te importuara po largohet nga porti i Durresit. Ligji per importin e plehrave eshte rrezuar nga Presidenti i Republikes, por per kryekumbaren e qeverise shqiptare ligji i tij eshte plehu dhe xhep”, thuhet në postimin e Berishës në facebook.

XH. D


Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

4 + 7 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM