Soft

8-vjeçarja albine ka marrë dhjetëra oferta për modele prej bukurisë së saj unike (FOTO)

  • Pandeli
  • 21 Prill 2017, 14:24
  • Përditësuar 14:24

1 Nga 11 Foto


Njihuni me Nariyana, është vetëm 8 vjeçe por që tani ajo ka marrë me dhjetëra oferta nga agjenci të ndryshme modeligu, për t’u bërë pjesë e imazheve të tyre.

E veçanta e siberianes, qëndron tek bukuria e saj unike e shkaktuar edhe nga të qenit albine. Në Rusi atë e thërrasin, Borëbardha. Shfletoni fotogalerinë për të parë përse Nariayana është kaq e veçantë. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

5 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM