Soft

Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (FOTO)

  • Pandeli
  • 21 Prill 2017, 10:42
  • Përditësuar 10:44

1 Nga 3 Foto


Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka kohë që ka paralajmëruar albumin e saj të parë. Ndërsa së fundmi Dua, ka bërë publike edhe listën e këngëve që do të mbajë albumi.

E para këngë në listë është “Lost In Your Light”, e cila vjen si një bashkëpunim me artistin amerikan, Miguel. Albumi do të përmbajë 17 këngë.

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

6 + 7 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM