Sport

“Ciklit të Barcelonës i erdhi fundi, njësoj si Inter”

  • Pandeli
  • 21 Prill 2017, 08:06
  • Përditësuar 08:06
lionel-messi-neymar-barcelona-champions-league_htx8286g3dix1v3yfh55c84kyIsh-trajneri i kampionëve të Premier League, Claudio Ranieri ka komentuar mbi eliminimin e klubit spanjoll të Barcelonës nga Liga e Kampionëve pas rezultatit të përgjithshëm 3-0 përballë Juventus.

“Është fundi i një epoke. Tashmë nevojitet shumë punë për rindërtimin e një skuadre si më parë. Të gjithë ciklet përfundojnë, nuk është hera e parë në futboll. Përfundoi ai i Manchester United, Milan, Inter dhe Ajax, tani ishte momenti i Barcelonës,” u shpreh tekniku italian. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

4 + 2 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM