Soft

Një ndër femrat më të famshme, Victoria Beckham tregon se nuk ka shumë miq

  • Pandeli
  • 21 Prill 2017, 07:33
  • Përditësuar 07:33
et_victoriabeckham_091116_huluNjë ndër femrat më të njohura, britanikja Victoria Beckham, tregon se rrallë shoqërohet me njerëzit e afërm, përveç bashkëshortit dhe fëmijëve. Ndërsa ish-këngëtarja e kthyer në dizajnere mode ka pranuar se ‘nuk ka shumë miq’, por tregon se nuk ndihet kurrë vetëm.

Në një intervistë për revistën prestigjioze, “Elle”, ish-anëtarja e “Spice Girls” tregon: “Nuk jam kurrë vetëm. Nuk kam shumë miq por jam e rrethuar me ata që dua të rri. Miqtë e mi kanë karrierat e tyre dhe kanë familje. Ata më mirëkuptojnë për faktin që nuk dëshiroj të takoj shpesh”. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

6 + 4 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM