Soft

Si ishin veshur VIP-at shqiptarë në mbrëmjen e maturës (FOTO)

  • Pandeli
  • 21 Prill 2017, 07:17
  • Përditësuar 07:17

1 Nga 8 Foto


Në fotogalerinë e bashkëngjitur do të gjeni imazhe të rralla të VIP-ave shqiptarë në mbrëmjen e maturës.

Mes tyre janë emra të njohur të ekranit shqiptar si Ilva Tare, Era Istrefi, Kida, etj. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

9 + 2 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM