Kronikë

Vrasja në lokal, ja këngëtarja që ndodhej aty në momentet e tmerrit

muzikaNë lokalin “Fiks Fare” ku ndodhi masakra e sotme në Vlorë, ku u vra shtetasi Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tri të tjerë ka qenë e ftuar një këngëtare.

Ajo është Blerina Balili. Lokali ku ka ndodhur ngjarja njihet për netët me muzikë të lartë dhe live. Përpara disa orësh, lokali “Fiks Fare” në Ujin e Ftohtë kishte shpërndarë njoftim, ku thoshte se e ftuar është këngëtarja Blerina Balili. Ka dyshime se edhe sherri që degjeneroi në vrasje ka ndodhur për shkak të muzikës së lartë në lokal.

/D.Xh/

 

 

 

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

9 + 9 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM