Extra

Njihuni me 'PamPam', macja me sytë më të veçantë në botë (FOTO)

  • Pandeli
  • 20 Prill 2017, 19:50
  • Përditësuar 19:50

1 Nga 8 Foto


PamPam është macja me sytë më të veçantë në botë. Ngjyra e të dy syve të maces janë të ndryshme, blu dhe jeshil. Dhe kjo vjen si shkak i një mutacioni të rrallë të quajtur heterochromia.

Shfletoni fotogalerinë për të parë më shumë imazhe të PamPam prej te cilave do të mahniteni. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

9 + 2 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM