Extra

Foto me ngjyra të ushtareve ruse që vranë qindra nazistë gjatë Luftës së Dytë Botërore (FOTO)

  • Pandeli
  • 20 Prill 2017, 18:08
  • Përditësuar 18:09

1 Nga 12 Foto


Tabloidi britanik, “DailyMail Online” ka publikuar sot një artikull me foto të retushuara të ushtareve ruse, të cilat vranë qindra nazistë gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Këto foto të kthyera me ngjyra janë sjellë falë Olga Shirina nga Moska. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

6 + 6 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM