Kronikë

Aksident në Mengel të Elbasanit, disa të plagosur

Aksident_Mengel_ElbasanNjë aksident automobilistik ka ndodhur gjatë ditës së sotme në fshatin Mengel të Elbasanit.

Mësohet se nga aksidenti nuk ka viktima. Të plagosurit janë nisur për në spital, ku kanë marrë ndihmën e nevojshme, raporton “Shekulli”. Ata janë marrë menjëherë nga ambulanca, që mbërriti shumë shpejt në vendngjarje.

/D.Xh/

 

 

 

 

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

5 + 6 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM