Soft

Victoria Beckham merr Urdhërin më të Lartë nga princi Williams


1 Nga 5 Foto


 Victoria Beckham ka marrë OBE (Urdhëri më i Lartë i Mbretërisë Britanike) nga princi Williams. Nuk ishte hera e parë për familjen Beckham: 13 vite më parë të njëjtin çmim e mori David. Tanimë hija e tij u zbreh nga bashkëshortja dizajnuese që është dalluar për stilin e saj chic dhe të rafinuar.

Ish-pjestarja e grupit Spice Girls u paraqit në Buckingham Palace me bashkëshortin për ceremoninë. Ajo kishte veshur një fustan të zi shumë elegant, taka të larta dhe flokët i kishte të kapura, por në praninë e Dukës të Kembrixhit u shfaq e turpshme. Ajo menjëherë u shfaq krenare dhe i falënderoi të gjithë. Pastaj ai iku për të festuar në një klub në Londër me fëmijët e saj, Brooklyn, Romeon, Cruzin, dhe Harperin, të afërmit dhe miqtë e ngushtë. Victoria pas ceremonisë tha për gazetarët: “Nëse keni ëndërr të madhe dhe bëni shumë përpjekje, ju mund të arrini gjëra të mëdha.”

/K.Dh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

9 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM