Kronikë

Aksident në Lezhë, humb jetën 32-vjeçari

aksident-makina-kanal-655x356Një 32-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasojë  e një aksidenti që ndodhi në Lezhë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Tale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar në kanal. Identiteti i të ndjerit ende nuk është bërë me dije.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit tragjik. /E.SH/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

4 + 2 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM