Ekonomi

Lajm i mirë për ata që udhëtojnë,hiqet tarifa për shërbimin roaming

roaming_image-web

Tashmё  komunikimi do tё jetё i lirё edhe pa limit, brёnda shteteve tё BE-sё .

Kёtё  gjё e ka miratuar sё fundmi Parlamenti Evropian.

Ёshtё aprovuar, me 549  vota  pro dhe 27 vota kundёr dhe 50 abstenim. Kjo pengesё  nuk do ekzistojё  mё  qё prej 15 qershorit të këtij viti./E.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

4 + 6 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM