Lifestyle

Si të krijoni filxhanë prej çokollate

Untitled

Kreativiteti është një prej cilësive më të mira që mund të ketë një individ pasi kështu e ka shumë të thjeshtë për të befasuar të tjerët. Në fakt gatimi është një prej fushave e cila lejon kreativitetin të jetë në nivelet e tij më të larta. Nëse keni një festë, dhe dëshironi t’i bëni përshtypje miqve dhe të afërmve, ne kemi një ide mjaft interesante. Përgatiteni vet enën ku do servirni ëmbëlsirën dhe mbi të gjitha bëjeni të ngrënshme.

Për më shumë hidhini një sy videos më poshtë: 

/E.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

3 + 7 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM