Sport

La Liga do të transmetohet falas në “Facebook”

  • Pandeli
  • 17 Shkurt 2017, 18:10
  • Përditësuar 18:10
3D4C890900000578-4232002-Emily_Bador_from_Brighton_has_taken_to_Instagram_to_break_down_b-a-10_1487271961871Pas transmetimit drejtpërsëdrejti të ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Mbretit në Spanjë, tashmë në rrjetin social “Facbook” do të transmetohen edhe sfidat e kampionatit Spanjoll.

Këtë e ka konfirmuar vetë faqja zyrtare e La Liga-s e cila shton se do të transmetohen disa ndeshje dhe do të jetë të disponueshme falas për t’u parë në këtë platformë.

Takimi i parë që do të transmetohet do të jetë ajo mes Granda-s dhe Real Betis, sot në orën 20:45. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

7 + 8 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM