Soft

Modelja ndan foto të pazakonta me ndjekësit e saj

  • Pandeli
  • 17 Shkurt 2017, 16:35
  • Përditësuar 16:41

1 Nga 6 Foto


Një modele britanike ka ndarë me fansat e saj disa fotografi të pazakonta në profilin e saj në “Instagram”.

Emily Bador nga Brighton në Angli, kërkon të tregojë hapat e saj teksa humb në peshë me ndjekësit e saj. Kështu ajo kërkon të sensibilizojë të gjitha femrat të cilat janë duke bërë të njëjtën gjë, të kenë kurajë të tregojnë shenjat e humbjes në peshë.

Në foton e saj të fundit modelja ka treguar se qimet në pjesë të ndryshme të trupit, plagët apo ekzema ia kanë hequr asaj bukurinë. /P.Sh/

Alb
Brighton si gjithmon qyteti i cudirave...! nuk besoj se do ishte aq e hapur me miqte apo adhuruesit e saj kjo vajze po te ishte nga Londra apo nga nje qytet tjeter pervec ketij qyteti te cuditshem si Brighton. Ja shikoni kete vajze dhe keshtu jane te gjitha ne Brighton, jane si jasht-tokesor me kuptimin e mir te fjales.... nejse se e zjata shume.

Shto komentin tuaj

7 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM