Soft

Bebe Rexha debuton nesër me albumin e ri

  • Pandeli
  • 17 Shkurt 2017, 16:12
  • Përditësuar 16:12
Bebe-Rexha-All-your-fault-coverKëngëtarja amerikane me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, do të publikojë ditën e nesërme albumin e titulluar “All Your Fault”, i cili siç ka bërë më dije këngëtarja do të ndahet në tre pjesë.

Pjesa e parë do të publikohet nesër dhe ka në përbërje këngë me stil urban, pjesa e dytë me balada dhe këngë të lehta, ndërsa e treta dhe e fundit do të ketë këngë të një edicioni të veçantë.

Fama e Bebe Rexhës sa vjen e rritet kjo dhe falë talentit të saj si këngëtare ashtu edhe tekst shkruese. /P.Sh/

 

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

3 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM