Soft

30 foto të shkrepura në momentin e duhur

  • Pandeli
  • 17 Shkurt 2017, 13:29
  • Përditësuar 13:29

1 Nga 30 Foto


Disa foto të shkrepura në momentin e duhur na bëjnë të kuptojmë se disa gjëra janë të paevitueshme. Nuk është e thënë të jesh  fotograf profesionist të kapësh këto momente.

Shfletoni foto galerinë. /P.Sh/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

8 + 8 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM