Soft

Puthjet më të sikletshme të VIP-ave (FOTO)


1 Nga 12 Foto
Sot ju sjellim disa foto të personave të famshëm nga fusha të ndryshme, duke u puthur në mënyrë të sikletshme.

Këto fotografi kanë të bëjnë me shprehjet e fytyrës kur ata puthen, vendet ku puthen apo edhe mënyra se si puthen.

Shfletoni fotogalerinë...

/J.A/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

8 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM