Soft

Ju prezantojmë me shtëpinë e ëndrrave! (FOTO)


1 Nga 9 Foto


Dy arkitektë grekë kanë një ide të mrekullueshme: të ndërtojnë shtëpinë e ëndrrave.

Momentalisht është thjesht një koncept dhe ka emrin "Casa Brutale".

Shtëpia është thjesht perfekte në ide, pamje, ndërtim.

Shfletoni për t'u njohur me pamjet.

/J.A/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

2 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM