Extra

Foto të rralla të Koresë së Veriut, ja një imazh i ri i shtetit komunist (FOTO)


1 Nga 21 Foto
Nëse një vend është në një izolim total, atëherë është thuajse e pamundur që populli i thjeshtë koreano-verior të kuptojë se çfarë ndodh jashtë kufijve të tyre, apo që pjesa tjetër e botës të kuptojë se si është jetesa atje.

Por kohët e fundit janë publikuar një sërë fotosh të reja, të cilat kanë sjellë për botën një “fytyrë” të re të shtetit komunist, që nuk ishte parë më përpara.

/J.A/

Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

8 + 2 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM