Soft

Maçoku që i ngjan Hitlerit (FOTO)


1 Nga 3 Foto
Ky maçok ka një ngjashmëri të tmerrshme me liderin e Gjermanisë naziste, Adolf Hitler.

Por ngjashmëria mes tyre nuk kufizohet vetëm te pamja.

E zonja e maçokut, Elena Sulejmanjan thotë se maçoku i saj ka edhe temperamentin e diktatorit që nisi Luftën e Dytë Botërore.

/J.A/

bollicti
Eshte interesant qe "Daja" se bashku me disa kryepartiak tjere, perkunder predikimeve te tyre per "racen e larte", vet nuk kan qene flokverdhe e sykalter.

Shto komentin tuaj

3 + 5 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM