Soft

Marilyn Monroe shtatzënë, foto të papublikuara më parë


1 Nga 12 Foto
Këto fotografi nuk janë publikuar më parë dhe janë ruajtur me kujdes nga shoqja e saj, Frieda Hull. Fotografi të cilat mendohet se kanë fshehur një të vërtetë tronditëse.

Në këto fotografi pretendohet se Marilyn Monroe ka qenë shtatzënë, por fëmija nuk ka qenë i bashkëshortit të saj Arthur Miller. Ndërkohë mikja e saj Hull, u nda nga jeta në vitin 2014. 

Sipas mediave ndërkombëtare, fotot janë shkrepur më 8 korrik të vitit 1960, në Nju-Jork. Ndërsa me atësinë e fëmijës që priste Monroe, mendohet të ketë qenë Yves Montand. Por shtatzënia u ndërpre, pasi aktorja pati disa komplikacione shëndetësore.

E. S/Shekulli Online/


Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

9 + 4 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM