Soft

“Shpikjet” e dështuara (FOTO)


1 Nga 21 Foto


Pothuajse në çdo familje është një person që mendon se mund të rregulloj gjithçka. Por në fakt shpeshherë është më mirë që të kërkojmë ndihmën e ndonjë profesionisti.

Ndërkohë në këtë fotogaleri ka disa riparime që faktojnë se sado gjeniale mund të jenë, përshtatjet për zgjidhjen e një problemi pa ndihmë profesionale, mbeten qesharake dhe të pasigurta në të njëjtën kohë.

Në këto fotografi do të shihni nga përdorimi i një çelësi për të bashkuar spinën me prizën te përdorimi i librave si shtyllë për të mbajtur raftin. Këto foto tregojnë se disa persona duhet të udhëzohen që të qëndrojnë larg kutisë së veglave.

E. S/Shekulli Online/


Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

4 + 9 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM