Horoskopi

Horoskopi, 17 shkurt 2017

horoskopi3162122315531311Dashi 21/3 - 20/4

Do kërkoni perfeksionin sot ju të dashuruarit dhe kur kjo që të mos ju plotësohet do mërziteni pa masë. Beqarët do të kenë takime, por jo lidhje. Buxhetin do e mbani nën kontroll.

Demi 21/4 - 21/5

Do të jeni shumë xhelozë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe kjo mund të krijojë probleme të njëpasnjëshme me të. Beqarët do të marrin disa vendime të rëndësishme. Në planin financiar do t’i rregulloni problemet.

Binjakët 22/5 - 21/6

Ditë pozitive ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do jenë përzgjedhës dhe të paqëndrueshëm. Në planin financiar do jetë dielli ai që do të ndikojë pozitivisht.

Gaforrja 22/6 - 22/7

Kombinimi i yjeve është mjaft i favorshëm sot për lumturinë në çift. Beqarët nuk do e ndryshojnë dot statusin e tyre. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë.

Luani 23/7 - 21/8

Do ndiheni më të lumtur se më parë sot ju të dashuruarit. Beqarët do marrin goxha propozime, por nuk duhet në asnjë mënyrë te nxitohen. jendja e financave ka për të qenë e kënaqshme.

Virgjëresha 22/8 - 23/9

Do e përmirësoni ndjeshëm jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Beqarët duhet të sqarojnë njëherë me veten atë duan të bëjnë, pastaj të veprojnë. Financat do jenë goxha delikate.

Peshorja 24/9 - 23/10

Ditë mjaft e bukur dhe e mbushur me emocione do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët nuk do kenë aspak dëshirë për ta ndryshuar statusin e tyre. Për financat do jetë ditë e kënaqshme.

Akrepi 24/10 - 22/11

Nuk duhet kurrsesi të ndërmerrni rreziqe sot ju që jeni në një lidhje. Beqarët do të jenë të arsyeshëm. Në planin financiar tregohuni sa më të matur. Shpenzimet e panevojshme lërini për më vonë.

Shigjetari 23/11 - 22/12

Jetën tuaj në çift ka rrezik ta pushtojë monotonia sot. Beqarët do fillojnë një histori të bukur dashurie, e cila ka për t’ua ndryshuar jetën përgjithmonë. Buxheti do jetë goxha më i mirë.

Bricjapi 23/12 - 20/1

Ditë e mbushur me bashkëpunim ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët nuk do jenë aspak në humor për të bërë ndryshime. Të ardhurat do përmirësohen.

Ujori 21/1 - 19/2

Ditë harmonike ka për të qenë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do enden sa andej këndej. Në planin financiar do ju duhet më tepër maturi se kurrë.

Peshqit 20/2 - 20/3

Ditë shumë e qetë do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Beqarët do jenë realistë dhe nuk do bëjnë gjëra të pamenduara. Buxheti nuk do jetë ashtu si keni ëndërruar.

be
26 vite korrupsion pd ps lsi lene pasoja ne shqiperi
shqip
trix jane te vetmit ne kosove ta heqin merzitjen
shqip
pulebardhat fluturuan siper liqenit e kuptuan qe kengetarja mungon nuk mungon ne repertorin e kengeve me te mira
shqip
enderrat e trix nuk u treten ngelen kenge qe pelqehen

Shto komentin tuaj

4 + 9 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM