Soft

Fëmija sekret i Lady Dianës

  • 09 Tetor 2013, 16:42
  • Përditësuar 17:04


Fakte të reja kanë dalë në dritë mbi ish-princeshën e Uellsit, Lady Diana. 


Një doktor në spitalin e Parisit, ku u dërgua Lady Diana pas aksidentit, thotë se princesha ka qenë 10-javësh shtatzënë para se të vdiste. 


Këto fakte shkruhen në librin me titull “Fshehtësitë e princeshës Diana”, të autorit, Alan Power. 


Në këtë libër, Power shkruan se radiologia Elizabeth Dion dhe infermierja indiane, Jocelyn Magellan, kanë parë në mitrën e Dianës një fetus 10-javësh, dhe se mendohet që këtë fëmijë ta ketë pasur me të dashurin e saj mysliman, Dodi Fayed, i cili vdiq në aksident së bashku me princeshën. 


Autori aludon në librin e tij, se shtatzënia e fshehtë e princeshës së Wellsit, ka qenë dhe arsyeja e vrasjes së saj nga forcat e vdekjes “SAS”.


Këto dëshmi nuk janë thënë ndonjëherë në gjyqin e bërë për vdekjen e Lady Dianës dhe të dashurit të saj, shoferi i saj personal, Dodi Fayed. 


/Shekulli Online/ E.B./shko-dra-ni
E paste mire me zotin.

Shto komentin tuaj

8 + 6 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM