Kronikë

Një siriani kapet duke tregtuar hashash në Tiranë

  • Eliona Lata
  • 12 Qershor 2013, 21:15
  • Përditësuar 21:44

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas sirian me iniciale M.S, pasi u kap një sasi lënde narkotike.


Mësohet se, shtetasi sirian u arrestua në flagrancë në qendër të Tiranës. Policia thotë se arrestimi i sirianit u bë nga patrulla “Shqiponja”. Ai u kap me disa doza hashashi duke i tregtuar


Policia dyshon se i arrestuari është pjesë e një rrjeti shpërndarësh. Shtetasi sirianë është shoqëruar në komisariat, ku po merret në pyetje.


/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/

Njona
Eeee keto kap policia per sy e faqe dhe le nje tuf me horra qe shperndajne gjera me te renda se hashashi, vetem pse i perdor si spiuna apo sic i thon ne zhargon "kaleca".... Bahhh Shtet hipokrit dhe plere..........

Shto komentin tuaj

8 + 3 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM