Soft

Futboll nudo (foto)

  • Eliona Lata
  • 10 Qershor 2013, 13:37
  • Përditësuar 13:38

Me rastin e kampionatit të parë evropian erotik të futbollit në Berlin, pjesëtaret e skuadrës "Erotika Deuchland" kanë zbritur në fushë plotësisht pa asgjë në trup, kundër "Biondeve suedeze". Bëhet fjalë për një lojë që luhet me 4 lojtare. Ndryshe nga 4 gjermanet, të cilat ishin pornostar apo ish-modele, kundërshtaret suedeze mbanin veshur vetëm një kostum banje.


Vitin e kaluar, "Erotika Team Deutchland" kishte përballuar një ekip danez në Evropianin e futbollit, duke qenë vetëm "topless", teksa uniformën e kishin pikturuar me "body painting". Në këtë kampionat kanë marrë pjesë katër skuadra "sexy", secila e përbërë nga 4 lojtare, ndër të cilat edhe "France Dreams" e "Sexy Italia".


/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/


Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

7 + 8 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM