Soft

“Fund të lumtur”, aksidentet ajrore pa viktima /Foto/

  • 31 Maj 2013, 17:32











Fotografi e eksplorator, Detmar Eckell, i ka rënë botës kryq e tërthor në kërkim të aeroplanëve të braktisur, pas uljeve të detyruara nëpër terrene të papërshtatshme.


Ai e ka titulluar albumin e tij fotografik, “Funt të lumtur”, pasi aeroplanët që ai ka fotografuar, kanë qenë protagonistë të aksidenteve dhe uljeve të vështira, pa prodhuar as edhe një viktimë, duke nisur që nga pilotët deri tek pasagjerët.


/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/ 


 


Nuk ka komente deri më tani. Pse të mos jeni ju të parët?

Shto komentin tuaj

2 + 4 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM