Soft

5 gjera që s’duhet t’i bëni përpara partnerit

Nga dëshira e madhe për te jetuar pranë partnerit, shpesh harrojmë se disa gjera duhen mbajtur vetëm për vete. Ja cilat janë 5 detaje te rëndësishme qe nuk duhen bere para partnerit nëse doni qe pasioni te mos shteroje.


1. Mos shtrydhni puçrrat para tij. Edhe nëse e bëni vete gjithçka dhe ai vetëm sa iu sheh,do ndieje neveri. Askush nuk do te jete ne vend te tij.


2. Mos pastroni hundët ndërkohe qe jeni pranë tij. Nëse duhet ta bëni me patjetër shkoni ne tualet.


3. Mos u depiloni asnjëherë para partnerit. Ai e di mire se lëkura juaj nuk do ishte kaq e bute nëse nuk do depiloheshit, por gjithsesi nuk është nevoja te shohë se çfarë bëni ju për ta arritur këtë. Gjeni vendin dhe kohen e përshtatshme.


4. Mos prisni thonjte e këmbëve para tij. Jo vetëm qe nuk është aspak glamur, por atij mund t’i vije edhe neveri. Shkoni ne tualet, mbylleni derën dhe i prisni ato.


5. Në asnjë mënyrë mos shkoni në tualet për të kryer nevojat tuaja kur ai ndodhet atje. Edhe pse e doni njeri tjetrin dhe tashme nuk keni me turp prej tij, një situate e tille nuk është e këndshme. Mbylleni derën dhe shmangini atij dëgjimin e zhurmave dhe nuhatjen e aromave te këqija. 


/Shekulli Online/ E.L/

nastreti
ore po ja fut kot , po mua thonjt e kembes dhe lesht e hundes mi pastron e dashura qe e kam edhe angleze , hajde budallenj hajde
xhemili
Rrofsh nastret hihihihihihihihihihi
ckemimir
jam plotesish dakord me cunin me te dashur angleze ... x mua keto gjera te lidhin me shum me partnerin... per vec te pares por jo per faktin qe te vjen ndot por per faktin qe demton lekuren ..
Pa Emër
i nderuar dulloviq kur te shkosh neser ne shkoll shiqoe mir flamurin qe ke ngrite ne oborin e shkolles se te njejtin flamur e mbanine njerzit qe debuan stergjisherit tuaj por femijet qe ju manipuloni me ta per interesa te ngushta personale ata do riten dhe do e kuptojn se kush jan sepse sanxhaku dhe sanxhaklinjet jane dhe exzistojn edhe sot dhe te gjith deklarohen si boshnjak dhe qe te gjith e urrejn at flamurr qe ju e adhuroni.
lenti
nuk e keni kuptuar fare si duket nuk thot per mashkullin por per femren edhe ka plote te drejte nuk eshte ne rregull ti shtrydh puqrrat partnerja para syve te tije ose ti pres thonjet e kembes lere me te vije ne wc gjersa ti po rruhesh e ajo te kryej nevojen sepse aty eshte vend i vogel kundermon
ola
Haaa nastert na shkrive fare...ke mese te drejte edhe une burrin tim e kujdes vete. Por me sa duket ky ketu e ka llafin per femrat jo per meshkujt. Kupton, si gjithnje femra e shkrete duhet te jete nje jete te tere e kujdesshme...
ola
Haaa nastert na shkrive fare...ke mese te drejte edhe une burrin tim e kujdes vete. Por me sa duket ky ketu e ka llafin per femrat jo per meshkujt. Kupton, si gjithnje femra e shkrete duhet te jete nje jete te tere e kujdesshme...
luani
NASTRED pse ke te dashur angleze cfsr thu mo..hajde hajde bravo...po mis ke ndonje 500 kileshe .se mbrapa duhet ta cojshe ne banjo

Shto komentin tuaj

9 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM