Politikë

Konferenca në Twitter, Rama ftesë LSI-së, Naço: LSI nuk bën koalicion me PS-në

  • 06 Janar 2013, 14:47
  • Përditësuar 07:09


Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nasip Naço i  është  përgjigjur negativisht ftesës së Edi Ramës për koalicion në zgjedhjet e ardhshme, ndërsa theksoi se kjo forcë politike do të dalë e vetëm në zgjedhje.


“Ne, ose unë personalisht si sekretar politik për qarkun e Beratit, jam i bindur se LSI-ja duhet të hyjë e vetme në zgjedhje. Ne nuk kemi bërë llogari numrash duke hyrë edhe të vetëm, pasi po të jetë për llogari numrash na intereson të bëjmë koalicion me PD-në ose PS-në. Ne duhet të hyjmë të vetme për të parë dhe për t’u ballafaquar me elektoratin, për të bërë një analizë 4 vjeçare se çfarë kemi bërë dhe çfarë presin qytetarët nga ne. Pastaj janë forumet që vendosin nëse duhet të bëjmë koalicionet të tjera. Por unë e kam të pamundur të bëj koalicion me parti që nuk voton ligjet themelore dhe na lënë jashtë BE-së”, vlerësoi”, vlerësoi Naço.


Rama, ftesë për kalicion LSI-së dhe FRD-së 


Duke iu përgjigjur ndjekësve të tij në Twitter, sesi do të realizohet shmangia e përsëritjes së skenarit të vjedhjes së votave lideri i së majtës, sqaroi se “sa më shumë njerëz të dalin në votim aq më pak shanse do ketë për manipulim”", u shpreh Rama teksa theksoi nevojën e realizimit të një koalicioni të gjerë nga e majta në të djathtë për rotacion, duke lenë rë hapur shtegun e bashkëpunimit me çdo forcë politike. 


“Sot ndarja s'është majtas djathtas po regjim opozite! Opozita duhet të bëjë front të gjerë nga e majta në të djathte për rotacion”,- theksoi Rama.


Kreu i PS-së i ka bërë thirrje Frymës së Re Demokratike të çlirohet nga kompleksi se bashkimi me të majtët do të quhet “tradhti”, ndërkohë që ka vënë para dy zgjedhjeve LSI-në, duke i bërë ftesë të largohet nga aleanca me PD-në. 


“FRD duhet të çlirohet nga kompleksi se bashkimi në frontin opozitar mund të shihet si tradhti. Baraz largimi ndihmon regjimin! LSI duhet të zgjedhë: Patericë e regjimit apo krah opozitar! Duke zgjedhur opozitën do bënte edhe një akt vullneti të mirë”, vlerësoi Rama. 


Rama: Basha si Tit Sojlin


I pyetur se cfarë mendon për kreun e Bashkisë Lulzim Basha, Rama ka kritikuar punën e kryebashkiakut demokrat në infrastrukturën e rrugëve të kryeqytetit. 


“Më kujton Tit Sojlin, marifetciun e rrugëve të Tiranës që gjente derdimene dhe u shiste cfarë nuk kishte!”, u përgjigj Rama. 


Pasuria


Edi Rama i është përgjigjur edhe një pyetje mbi pasurin e tij, ku është përgjigjur se nuk është e vërtet që ai ka vetëm 3 mijë euro pasuri, ai thotë që ky është një spekulim.


A është e vërtetë që keni vetëm 3 000 euro pasuri?


“Rama, Jo! Pasuria ime nuk është 3 mijë euro. Është spekuluar turpshëm me një deklaratë kursimesh. Posa mund të kursejë në vit nga rroga një zyrtar i lartë?” është përgjigjur Rama.


Sot në orën 12:00 kryetari i Partisë Socialiste nisi konferencën e parë për këtë vit. E veçanta e kësaj konference është së do të zhvillohen në Tëitter, ku do të ketë një interaktivitet të gjerë me pyetjet e popullit dhe përgjigjet direke të kreut të PS-së Rama.Kjo konferencë është paralajmëruar dje në mesditë, dhe sipas të dhënave ka pasuar një reagim pozitiv nga ana e ndjekësve të Ramës në rrjetin social Twitter.


“I surprizuar dhe i nderuar nga kaq shume pyetje te arritura deri tani! Faleminderit do bej më të mirën nesër. Mund të vazhdoni të çoni pyetjet tuaja” shkruan Rama.


Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ishte ndër të parët politikanë në Shqipëri që nisi të komunikojë me qytetarët me anë të rrjeteve sociale. Suksesi i tij në këtë medium solli një varg ndryshimesh. Politikanë të tjerë shqiptar, jo vetëm u bënë pjesë e rrjeteve sociale, por nisën të përdorin këtë hapësirë si medie duke iu larguar medieve konvencionale.


Dialogjet


 Kristi ‏qeverisja e durresit, a eshte model?


Edi Rama:


Ne do te bejme per Durresin, Elbasanin, Korcen e me radhe qytetet e medha, cka nuk eshte bere ne 20 vjet bashke. Ruajeni kete!


nori todhri: ke do votojne shqiptaret aftesite e Edi Rames apo paaftesite e SaliUT?


Edi Rama:Te dyja besoj, eshte me lehte se sa te zgjedhesh mes dy te aftesh sic ndodh ne demokracite normale


Anton Nafi. Cfare mendimi keni per Bamir Topin?


Edi Rama ‏ Si politikan i vjeter ne arene eshte i mberthyer rishtaz nga nje kompleks virgjerie qe krijon keqardhje. Bamir Topi eshte nje qytetar i mire. Si President e vleresoj per ato qe nuk beri per llogari te Saliut.


Helmut Alzaime: çfar do te benit ju nga ato qe e "djathta" nuk beri . ishpronaret per shembull do ti lini akoma ish.?


Edi Rama‏: Ne programin tone i quajme pronare jo ish-pronare, sikunder nuk i quajme ish as te perndjekurit politike.


Altin Agalliu: Pershendetje! Atje ku kemi pushtet a do te vazhdojme te mbajme drejtues institucionesh qe u ka mbetur


Edi Rama: Ku kemi pushtet?! Ne e ke fjalen per pushtetin vendor ai eshte katandisur ne nje kocke pa lekure nga presioni i qeverise


Armando Prenikaj Si u ndive zoti Rama kur ndigjove urimin e Presidentit te Shqiperise per Vitin e Ri?


Edi Rama: U ndjeva si qytetar i nje vendi te zhvilluar ne menyre aq marramendese, sa Viti i Ri na gjeti me kembet tek koka!


Rovena Gashi: Pershendetje zoti Rama!Po flitet shume rreth kandidateve per deputete.Mund te me thoni si do te behet perzgjedhja dhe kur?


Edi Rama: 'me shqeteson lista e deputeteve po listat e borxheve neper ushqimore! Mbi 150 milione euro borxhe per te mbushur barkun..C'sfide


Poliksen Bita Pse Sali Berisha e perflet vazhdimisht babain tuaj Kristaq Ramen?


Edi Rama: Mbase sepse nuk duron dot faktin qe do s'do, dy here ne vit perulet nen hijen e vepres se tij -


Besnik Hasanaj: Si nje emigrant to te deshiroja qe cdo Parti te futet ne zgjedhje pa aleate. Qe mos te behen pazare dhe kompromise... e lire 


Edi Rama: Jemi perballe nje regjimi.Duhet nje front opozitar pa paragjykime.Prioriteti i pare eshte largimi i regjimit me vote mbarepopullore


Anila Basha: Ne nje vit zgjedhor si ky, do te mundet dot PS te trembe friken e qytetareve per manipulim, sdm pas vendimit te fundit te KZ?


Edi Rama: Jam i bindur se ne muajt e mbetur do te fitoje bindja se cdo vote vlen. Sa me shume ne votim aq ma pak shanse per manipulim!


Geri Burn: mbas sa kohesh qe do vini ne pushtet do vendosni sunvensionin per energjion elektrike ? personave me aftesi te kufizuara? 


Edi Rama: Jemi angazhuar per uljen e takses mbi energjine ne 6%.Por fillimisht duhet te ristrukturojme sektorin.E jo disa paguajne disa jo! 


Andi Musta: aleancat parazgjedhore do te jene vetem majtas apo me gjere?Ka nje strategji per ruajtjen e votes?Flm. 


Edi Rama: Sot ndarja s'eshte majtas djathtas po regjim opozite!Opozita duhet te beje front te gjere nga e majta ne te djathte per rotacion 


Elvis Cela: Kur do te kemi Programin Qeverises te plote te PS? A do te kete ai nje konsultim te gjere me qytetaret, perpara miratimit final? 


Edi Rama: Programi yne per nje Rilindje Shqiptare do te jete plani me i detajuar qeverises qe nje parti ka pasur para zgjedhjeve ne 22 vjet 


Ismail Ademi: pse jo nje takim javor fiks ne twitter qe tani e deri ne zgjedhje? 30 min javore per cicerrimat e shqipove 


Edi Rama: Ide e mire pse jo;-) Do ta mendoj seriozisht


Edlira Kukali: Cfare opinioni keni per Lulezim Bashen si kryetar bashkie 


Edi Rama: Me kujton Tit Sojlin, marifetciun e rrugeve te Tiranes qe gjente derdimene dhe u shiste cfare nuk kishte! Pat shitur edhe Sahatin disa here:-)


Editaraelira: A eshte e mundur qe PS per Zgjedhe te bej Koalicion me FRD?


Edi Rama: FRD duhet te clirohet nga kompleksi se bashkimi ne frontin opozitar mund te shihet si tradheti. Barazlargimi ndihmon regjimin! 


Franc Llakaj: Cfare e perligj nje koalicion me LSI ?Sepse shqiptaret me shm se duan rrezimin e Saliut,sduan rilindjen e vjedhjes me ze dhe fig. 


Edi Rama: LSI duhet te zgjedhe: Paterice e regjimit apo krah opozitar!Duke zgjedhur opoziten do bente edhe nje akt vullneti te mire per t'u ndare nga hija e nje te shkuare te palavdishme ne pushtet.  


Matilda Qosja: Kam mbaruar mesuesi me master. Kur ju te vini ne pushtet a do arije te punesohem pa paguar 5 mije euro? 


Edi Rama: Kjo pyetje e ka edhe pergjigjen brenda, ndryshe per cfare po flasim:-) Ky eshte ndryshimi ku besojme. 


3 Biebs, Ne 23 qershor ndryshimimi i madh i perfshin ketu pune te reja,sepse kusherira ime nuk futet dot ne pune vec se eshte me PS? 


Edi Rama: Pershendete nga ana ime kusheriren ka bere zgjedhjen e duhur:-) Por per te punuar neser per shtetin shqiptar, duhet padyshim te ... ..kete edhe aftesine e duhur. Punes duhet t'i gjejme njeriun jo njeriut punen,per te bere shtetin qe u sherben te gjitheve si duhet.


Tirona Nik: Pse vetem Tahiri Balla Brace ngrene zerin fort kunder regjimit te Vicitolit ku jene te tjeret z Rama?! 


Edi Rama: Bejne me dinjitet moral e pasion politik nje detyre qe kane marre persiper. Flasin ne emer te PS jo ne titull personal. Te tjeret kane detyrat e tyre 


Hay-bye, Ju keni fol me bisnesin shume. Si do e luftoni informalitetin ekzistues bashkerisht? Fatura-Inventare-Taksa-Kontroll. Flm 


Edi Rama: Tek lufta me informalitetin eshte nje burim kryesor parash te munguara per cka kemi ne plan te bejme per shqiptaret. Ndaj dua nje qeveri te forte, transparente dhe te mireorganizuar. Ne do t'i japim fundin corganizimit te organizuar te kesaj qeverie!


Ceco Labi Kapedani: A eshte e vertete qe keni vetem 3 000 euro pasuri? 


Edi Rama: Jo pasuria ime s'eshte 3 mije EU. Eshte spekulluar turpshem me nje deklarate kursimesh. Po pse sa mund te kurseje ne vit nga rroga nje zyrtar i larte?Ne djall kush s'beson!


Agim hoxha, do behet aleance me lsi? Dhe cqendrim kemi per camerine dhe detin 


Edi Rama: Jemi e vetmja alternative reale qeverisese qe ceshtjen came e kemi futur ne programin tone qeverises.Te tjeret i kujtoi fushata! 


tea selmanaj a do tju tregohet vendi atyre te paafteve, militante partie qe kane uzurpuar te gjitha institucionet kur te vime ne pushtet?? 


Edi Rama: Kush e ka vendin e punes pa merite sdo e mbaje dot.Taksat smund te perdoren per te mbajtur me rroga e majmur ushtaret e partise 


Alban Tahiri: Po heq nje paralele me Francen. Depardieu vs Hollande. C'do te ndodhe me "Depardieu-t" tane pas 23 qershorit? Faleminderit 


Edi Rama: S'ka paralele te mundshme!Supertaksa per te sterpasurit ne France nuk hyn gjekundi me Shqiperine e me planin tone te taksimit Bela Elbasi ka mundesi qe kursimet tuaja jane vetem 3000 euro?


Edi Rama: Kush do le te lexoje deklaratat e pasurise.Kush me njeh e di qe paraja s'me ka lidhur kurre pas vetes. S'jetoj per te bere para, po per te mos ikur pa lene gjurme! 


gjelosh kasaA ekzistojne mekanizma qe neutralizojne qendrimet politike te KQZ,ne dem te zgjedhjeve dhe vullnetit politik te shqiptarve? 


Edi Rama: Po! TE FITOJME ME NJE DIFERENCE TE PACENUESHME NGA CFAREDO INSTRUMENT MANIPULIMI! Fjala vjen +10 e Tiranes ta bejme +10 mije:-) 


Endri Pano: A mund te ndaloje qeveria e ardhshme e PS planin urbanistik shkaterrues te Tiranes qe u shpall ditet e kaluara? 


Edi Rama: Eshte i paligjshem pervecse i patregueshem per permasen shkaterruese!Qeveria jone do rivendose rendin urbanistik ne gjithe vendin.


Tela Paluka.  Si mund te pretendoni se jeni i pastehe zoti Rama? 


Edi Rama: S'kam qene kurre i pastrehe. Por kam pasur fatin te mos rri ne nje vend, fale miqsh qe me kane ofruar mikpritje ne kohe te beqarise sime pa derte:-) Tani po ndertojme edhe ne nje shtepi.


Parid Flaga: Cili eshte projekti qe PS-ja ka per Albpetrolin? A do investohet qe kjo pasuri kombetare te krijoje te ardhurara per Shqiptaret 


Edi Rama: Dallimi themelor mes nesh e tyre eshte tek qasja ndaj pasurise kombetare e publike. Albpetroli eshte faqja e tyre me e zeze!


Bena Amaliu: A eshte e vertete se ju flini ne hotelet me te shtrenjta te gjirit presik sic ju akuzon Berisha?


Edi Rama: Gjirin Persik e kam prekur vetem per vizita zyrtare. Por balta e Saliut pervecse strukture fosile nga ajo e luftes se vjeter me armikun e brendshem, ka dhe shume kolorit oriental.


Albeucom: Zoti Rama, viti 2013 është vit i zgjedhjeve. Nëse fitoni do të jeni kryeministër i vendit, po nëse humbni?


Edi Rama: S'kam humbur ne 2009 s'do humbas ne qershor;-)Ne 2009 humbi Shqiperia e vjedhur ne vote.Ne qershor Shqiperia do fitoje


Klaudio Perçuke: drejtesia e munguar gjate ketij regjimi apo thjesht do shikoni perpara pa u ngaterruar me te shkuaren 


Edi Rama: Drejtesia fillon te vendoset duke qeverisur drejt e duke dhene qeveria e para shembullin e respektit per barazine para ligjit. 


Gent Haliti Ne momentin qe do beheni Kryeminister .. a keni plan edhe qfar do permbante aj projekt per Luginen e Presheves?? 


Edi Rama: Do mbeshtesim bashkesine shqiptare te Lugines per lirite e tyre politike ekonomike sociale. Kushtetuta jone ia dikton kete qeverise. 


Klaudia Balliu Pse i sulmon femijet e kryeministrit njesoj sic sulmonte Berisha femijet e socialisteve kur ishin ne pushtet? 


Edi Rama: Opozita s'merret asnje cast me femijet e KM, po me nje pasurim perrallor te pervitshem te familjes se KM gjate ushtrimit te funksionit publik nga ky i fundit. Askund ne Europe s'do gelltitej kjo.


/Shekulli Online/E.SH/


 


 


agim
!1 miljon arsye i ka Rama mos me hy ne zgjedhje me kete qeveri,po u fut shkon si cjapi tek kasapi,ato do vidhen e pastaj....
fatmiri
Prit kur te filloje Saliu me foto familjare , me not ne Dhermi, me ngjitje ne debore dhe do perfundoje ne fluturim pastaj. Dikush shkruante nje dite te gazeta "Tema" fluturon, fluturon, fluturon gomari dhe Saliu beson se fluturon.Koha kerkon njerez moderne, ndersa Saliu eshte nomeklature libiane, tuniziane, egjyptiane, iraniane. Koha mbaroi. Ik sa te te mos nxjerrin me shqelma.
kanina e ismailit
aleance me lsi?!hahahhahaha..ik ore e vrit veten.mjere selman i nenes ke te qaje me pare!
fshatari
Pyetja e pare per RAMEN:1)A eshte kulti i individit i demshem per politiken shqiptare?2)A mundet kryeministri i ardhshem i Shqiperise Edi Rama ta rregulloje situaten qe per cdo shtetas shqiptar eshte i pandreqshem ?3)Pse Edi Rama kryetar i PS,luftetar kunder hajduterise ne terma te pergjthshme nuk ka atakuar as edhe nje here emrin e ILIR METES kur i gjithe populli shqiptar e pa se ai eshte nje hajdut i filmuar?
dardani
Kryeministri ne facebook ka hapur nje adrese per komunikim dhe E.RAMA ne TWINTTER cfare te nenkuptosh me kete komunikim jashte planetar ose komunikimi i te semurve ne kompjuter! Forca e mendimit te nje populli eshte simpatia qe ai ka per nje figure te nje shteti, ku Berisha eshte guri i te gjithe te keqijave te nje kombi dhe E.RAMA mendoj se nuk eshte i perkryer por me lart, por me kete lajmin e fundit po me duket se e ka zene frika, pse kjo frike? Edhe pse S.BER. i ka korruptuar te gjithe sahan-partite dhe min.e brendshme frika nuk e ben burrin e afte per te udhehequr nje shtet te shkatrruar si eshte bere vendi sot!
EMIGRANTI
HAJDE KALLEP 2Y METROSH HAJDE ME CNJEREZ PASKE NDERMEND ME FITUE ZGJEDHJET ME KRYELOPEN ME KRYEHAJDUTIN? BRAVO TE QOFTE ORE KRYEKRIMINELI I SHQIPERISE ME FALNI KRYEMINISTRI I SHQIPERISE SALI BERISHA E LUAN LOJEN E SHAHUT NE POLITIK SI ASKUSH MA MIRE SE TI TI DO JETOSH NE QEVERI TE SHQIPERISE MA SHUM SE XHAXHI ENVERI PER SHUM ARSYJE 1)SEPSE KE NJI POPULL FORDULL DHE NUK KA KULTURE TE ZGJEDHE MBI FATET E VETA 2)KE NJI ELITE POLITIKE QE PO LUAN CIC MIC TASH CEREK SHEKULLI DHE PO TALL LOQET E PLKURA ME TA SI TE DOJE QEFI 3)KE NDIHMEN E TE GJITH ARMIQEVE TONE SHEKULLORE QE NA RRETHOJNE NGA TE 4TER ANET SEPSE JE AGJENTI I TYRE I ERZGJEDHUR 4)SEPSE TE GJITH ATA Q HYJNE NE POLITIKEN SHQIPTARE KALOJNE NEPER FILTREN TENDE DHE AI QE TE SHFAQ PROBLEM NE JETEN TATE POLITIKE E HUDH SI LECKE MENJANE DHE SKA MA VLERE PER ASGJE VECSE TE LLAPIN NEPER RRUG SI DORDOLEC SHIKO NANON DHE SHOKET E TIE QE PO E NDJEKIN NGA PAS PADYSHIM QE JUA JEP NDONJI KOCKE QE TE RRIJNE URT SEPSE NDRYSHE SDO ISHE ATY KU JE ? 5) JE DHE DO MBETESH NE ATE QEVERI I PA LUAJTSHEM SE SKE POPULL QE TE JAPE ATE QE MERITON SE PER POLITIKANE JANE KLLYFA QE TE GJITH 95% JETE TE GJATE DHE TE LUTUR NE PLANET TUA SE POPULLI I KA FAJET ASKUSH TJETER
beni
Programi I Partise Socialiste mendoje qe do ndryshoje Shqiperine
zen
per gjithe komentuesit; a nuk ju ben pershtypje fare fjalori qe perdor Rama ? nje njeri me kulture apo politikan sduhet ta perdore kete fjalor asnjehere
Pa Emër
Kam besimin qe Edi Rama nuk do ti pranoje rezultatin e zgjedhjeve ,si do qe te dale rezultati. E ka filluar politiken me kundershtime, dhe keshtu me kundershtime do ta mbylle.
bled tironci
me sa shof un,plasen cokollatat ene knej..fillun fejesat mes dallaveraxhinjve...o popull te majt e jotja se po te jet per kta barkderra merre me long se mishi maroi
Pa Emër
Mos beni kualicion me LSI sepe do te ju demtoje. LSI mbeshteti vrasjet ne bulevard te kater qyqareve me duar ne xhepa. Ky eshte krimi me i rende qe mund ti behet ketij populli te varfer. LSI te kerkoi te falur per te vraret e 21 Janarit si dhe per vjedhjet ne qiell te hapur te hajduteve si Meta e kompani, pastaj te futet ne kualicion me opoziten. Kujdes nga LSI se eshte me e rrezikeshme dhe me e poshter se PD, ata kane treguar me fakte se jane mashtruesit me te pa skrupullt te gjithe spektrit politik ne Shqiperi.
Pa Emër
ILIR METEN NUK E DUAN FSHATARET E TIJ NE SKRAPAR...
Pa Emër
ILIR METEN NUK E DUAN FSHATARET E TIJ NE SKRAPAR...
Burim BARDHDRINI
Nëse çuditërisht,LSI do të pranonte të bënte koalicion me PS,ajo do të tradhëtonte .."për Integrim".E vetmja parti që me gojë plot,përherë flet dhe angazhohet për integrim evropian,dhe,shih për shkak të pa përgjegjësisë së Edi Ramës,për tre vjet Shqipëria nuk arriti të marrë statusin e kandidatit.E çuditshme apo jo!?
Pa Emër
Tani e ka kuptuar Edi Rama sa i besueshem eshte.Socialistet fitojne pa Edi Ramen.Personi qe i sjelle alergji demokrateve.
Pa Emër
Tani e ka kuptuar Edi Rama sa i besueshem eshte.Socialistet fitojne pa Edi Ramen.Kur ishte per te bere kualicion me lsi -neU mburr se fitoren e kam te sigurte pa lsi-ne.
al
ed rama me ate qe po ben per afrim me lsi tregon qe jeni larg te qenit lider ne politike. kujtoni zgjedhjet lokale ku pa lsi ju fituat gjithe bashkite kryesore dhe tiranen e humbet nga komunistet qe moren 1350 vota.aleanca me lsi eshte fundi juaj politik. meta e mban ne pushtet salen qe nga 2005. mendohu mire para se te veprosh dhe ata qe ta keshillojne kete duan largimin tend me cdo kusht.
Harixhiu
Edhe ne harixhinjte jemi me Edin tani per tani me vone mbase do zgjedhim ene ne ndonji tonin Edy Rama fillimi i nje historie te vertet
lana
Uroj qe zgjedhjet te mos kene 1 Fitimtare .Kualicioni mbas zgjedhjeve te jete sa me i gjere kjo do zvogloje Autokracine qe me sa duket eshte e pashmangshme.Boshti propobandistik i RAMOS ra e zevendesoje bashkim me te gjithe majtas e djathtas per hir te POTACIONIT. Ai eshte Frikacak.
ALBAN DEGA
NACO ORE NACO JE BERE FARE PALACO !

Integrimin e bllokoi kusaria dhe vrastaria e bosave te tu politike jo opozita.... Nuk ka Evrope as integrim evropian me vota te vjedhura, me pasuri te vjedhura, me miliarda te plackitur fakirave shqiptar ore palaco i Berishes.
Nuk ka Evrope me titullin kampionit absolut te korrupsionit mbi shpine ore hajna te Shqiperise ore turpi i Evropes dhe Botes !
Naco ore Naco ... je bere fare palaco ... Vec palaco milioner qe nje dite bashke me bosat e tu do ti villni dhe paguani shume shtrenjte korrupsionin dhe kusarine tuaj !
Haka do te shkoje tek i Zoti ore Naco ore palaco i sterkorruptuar!

Shto komentin tuaj

5 + 1 =
Gazeta 'Shekulli' iu kërkon gjithë lexuesve të saj, që mundësisht të mos përdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerëzor nëpër komente. Në vend të tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund të jenë shumë më të fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit për pjesëmarrjen tuaj, mjaft të vlefshme në punën tonë!

Ftojmë lexuesit, që nëse kanë opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema të tjera të lira, mund të na kontaktojnë në adresën: komente@shekulli.com.al


KM