OSHEE njofton: Punime në rrjet, nga nesër ndërprerje energjie në disa zona në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton për ndërprerje të energjisë në disa zona të Tiranës gjatë ditës së djeshme. Më poshtë zonat dhe oraret ku do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike:

Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

13 qershor/09:30-15:00

rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu”

09:00-15:00

Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

09:00-13:00

rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”

10:00-14:00

rruga Ram Sadrija”, prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga “Gani Strazimiri”

14 qershor/09:00-15:00

Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico”

9:30 deri 15:00

rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj”

09:00-16:00

rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”

04:00-16:00

rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Shekulli"
mjafton të klikoni: Join our FB Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Të tjera

Abissnet