Orjola Marashi publikon disa foto kur ka qenë adoleshente (FOTO)

Foto 1 nga 4 Pas Para


Modelja bukuroshe, Orjola Marashi ka marrë shumë famë kohën e fundit përkrah OTR-së.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto në “Instagram” ku tregon se si dukej në kohën kur ishte adoleshente.

Duhet thënë se pavarësisht se , më e vogel, ajo duket vërtet e mrekullueshme, me pamjen e saj dhe fizikun e saj.

Mos i vrisni gratë!

Nga Edlira Gjoni Sikur të mos mjaftonin fast-foodet amtoreske e aspak ndihmëse në lajmet në formë thashethemesh për lobingje ruse,…

Abissnet