Oriola Marashi “ndez” rrjetin, mban gjoksin me dorë dhe… (FOTO)

Foto 1 nga 2 Pas Para

Modelja Oriola Marashi ka zgjedhur të provokojë sërish me fotot e saj në Instagram.
Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e mbuluar në ar, ndërkohë që njërin gjoks e ka të mbuluar dhe tjetrin e mbulon me dorë.
Kjo foto ka bërë që ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente nga më të ndryshmet, disa pozitive dhe disa negative.
Por vetë Oriola ka shkruar krahas fotos që ka publikuar: “El Dorado ose Rozafa Junior”.
Nuk dihet nëse kjo performancë e Oriolës ka të bëjë me një ndonjë produksion muzikor të labelit OTR, apo me ndonjë set të fotografik për modelen seksi.

Të tjera

Abissnet